Nowości
Plakat "Lama"
Plakat "Lama"
29,00 zł
szt.
Ilustracja na zamówienie
Ilustracja na zamówienie
99,00 zł
Plakat "Game Boy"
Plakat "Game Boy"
29,00 zł
Plakat "Game Girl"
Plakat "Game Girl"
29,00 zł
Jak zrobić wielkanocne pisanki-wydmuszki? 0
Jak zrobić wielkanocne pisanki-wydmuszki?

Znowu za późno pomyślałaś o przygotowaniu świątecznych pisanek? A może w ogóle nie miałaś takiego planu a teraz zmieniłaś zdanie. Nie szkodzi - pokaże Ci jak przygotować pisanki w ostatniej chwili!

czytaj całość »
Dlaczego nie mam dzieci? 4
Dlaczego nie mam dzieci?

Dzisiaj mimo wszystko będzie bardziej prywatnie, niż "zawodowo", chociaż cały czas pracuję nad tymi merytorycznym treściami o dzieciach. Tak, będzie o dzieciach. O dzieciach, matkach i o tym dlaczego jeszcze nie mam dziecka skoro tak bardzo je lubię.

czytaj całość »
Migawki z lata 0
Migawki z lata

Jesień już rozgościła się u nas na dobre. Zrobiło się szaro, dużo pada i pewnie wszyscy tęsknią za słońcem. To dobrze, każda pora roku jest potrzebna i każda ma jakieś plusy, tak samo jak każda ma i minusy. O czym przy jesieni i zimnie zwykle pamiętamy jakoś mocniej. Jak byłam mała i ktoś pytał mnie o to jaka jest moja ulubiona pora roku zawsze wpadałam w zakłopotanie. Dlaczego muszę mieć ulubioną porę? Nie mogę lubić wszystkich? Przecież w każdej jest coś co lubię. Jesień zawsze kojarzyła mi się z powrotem do szkoły (komu nie?), cieszyłam się na to, bo przez intensywne wakacje zdążyłam zatęsknić za obowiązkiem i rytmem. Tydzień albo dwa później już mniej tęskniłam, ale te symboliczne początki dalej wywoływały uśmiech na twarzy. No i można było kupować nowe zeszyty (za tym tęsknie dalej :D). Teraz jesień jest odpoczynkiem po - ostatnimi laty - upalnym lecie, zwolnieniem i nowym rytmem. 

 

czytaj całość »
Kintsugi - moje pierwsze wpadki i naprawianie ceramiki 0
Kintsugi - moje pierwsze wpadki i naprawianie ceramiki

Marzy mi się pracować kiedyś na kole ceramicznym i wypalać te wyroby, ale póki co muszę się ratować możliwościami, które mogę sobie zorganizować w domu. Teraz pracuję z samoutwardzającą gliną i testuję jej możliwości i trwałość. Pokaże Wam dzisiaj jak wyglądała praca nad moim ostatnim projektem ceramicznym.

czytaj całość »
Seriale, które polecam 0
Seriale, które polecam

Niektóre seriale można obejrzeć na platformie Netflix, część na programach kablówki, a ich kolejność pojawienia się na liście jest zupełnie przypadkowa. Podzielę je na trzy kategorię: medyczne, życiowe i kryminalne, bo takie zwykle oglądam i lubię najbardziej. Jest też czwarta kategoria z czarnym humorem, ale tę zostawię na inny post ;)

czytaj całość »
Jak przetrwać kwarantannę? 0
Jak przetrwać kwarantannę?

Z tego co widzę w sieci (i sklepach) to społeczeństwo jest przerażone sytuacją, która dzieje się w Polsce. W zasadzie się nie dziwie, ze względów na zakażenia, sama się boję przez swoją obniżoną odporność i skłonność do zachorowań w obrębie układu oddechowego. Kłamstwem jednak byłoby gdybym powiedziała, że będę narzekać na dwutygodniowe home office i wstawanie 3 minuty przed rozpoczęciem pracy, siedzeniem przy biurku w piżamie, mokrych włosach albo jedzenie na śniadanie jajecznicy. No co to, to nie.

czytaj całość »
Czasem budzę się w nocy 0
Czasem budzę się w nocy

Czasem budzę się w nocy. Jeśli akurat nie jestem przerażona sięgam niespiesznie ręką obok łóżka po telefon, żeby sprawdzić godzinę. Zwykle jestem zbyt zaspana, żeby dotarł do mnie fakt, że mam na ręku zegarek. Jeśli jednak jestem przerażona, bo obudził mnie sen, zrywam się siadając na łóżku i myślę gdzie jestem.

czytaj całość »
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl